1. Do czwartku roraty o godzinie 17.30, w piątek – wigilię BN o godzinie 7.00. 
  2. Do chorych udamy się w czwartek od godziny 8.00. Gdyby ktoś chciał jeszcze kogoś zgłosić to można to uczynić w zakrystii.
  3. W piątek wigilia Bożego Narodzenia. Pasterka będzie o godzinie 21.00 i 24.00. Zapraszamy na te Eucharystie upamiętniające przyjście Chrystusa. Składka z Pasterki przeznaczona jest na fundusz Obrony Życia – SOS 
  4. W wigilię po Mszy o 21.00 wspólne kolędowanie wraz z z naszym zespołem dziecięcym.
  5. We sobotę uroczystość Bożego Narodzenia. Porządek mszy niedzielny. Uczestniczący w Pasterce mogą drugi raz przystąpić do Komunii św.
  6. W niedzielę święto Św. Szczepana. Ofiarę z tacy z tego dnia przeznaczymy na potrzeby Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie.
  7. Przy wyjściu głównym można jeszcze nabyć świecę Caritas oraz poświęcone opłatki na stół wigilijny. 
  8. Rada Rodziców serdecznie zaprasza na kiermasz świąteczny, który odbywa się dzisiaj przy plebanii, w godzinach 9.30 -14.30. Na stoiskach będzie można nabyć piękne ozdoby świąteczne przygotowane przez dzieci, rodziców i nauczycieli, domowe ciasta i ciasteczka na wigilijny stół.”
  9. Dziękujemy za wszelkie dobro, dziękujemy za wszelkie składane ofiary. Bóg zapłać. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzenia składamy również ks. Adamowi – naszemu wikariuszowi z okazji zbliżających się imienin. Niech Maryja kształtuje Jego kapłańskie serce. Życzymy Mu również zdrowia i wszelkich potrzebnych łask.