1. Dzisiaj światowy dzień człowieka ubogiego. W tym dniu Caritas naszej archidiecezji organizuje zbiórkę do puszek na rzecz potrzebujących. Po Mszach przy wyjściu z kościoła można wesprzeć ludzi ubogich, którymi opiekuje się Caritas naszej Archidiecezji. Pamiętajmy o słowach Chrystusa: „Wszystko co uczyniliście jednemu z tych braci najmniejszych, Mnieście uczynili”.
  2. Rozstrzygnięcie konkursu różańcowego i wręczenie nagród będzie w przyszłą niedzielę po Mszy o 11.00.
  3. We wtorek na Mszy wieczornej nowenna do św. Antoniego a w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek po Mszy wieczornej adoracja NS prowadzona przez panie.
  5. W sobotę o 17.30 różaniec poprowadzi róża MB Loretańskiej, Zelatorka p. Józefa Kaczmarczyk.
  6. W przyszła niedzielę na Mszę o 11.00 zapraszamy dzieci z klas IV z rodzicami. Będzie to ich liturgia w ramach przygotowania się do rocznicy Pierwszej Komunii. Zapraszamy.
  7. W przyszłą niedzielę również o godz.  15.00 będzie liturgia młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy na mszę młodzież wraz z rodzicami.
  8. Nowe wypominki roczne będą czytane w 2 i 4 niedziele przez cały rok wg ustalonych godzin. W pozostałe niedziele będziemy modlić się za bliskich wypominanych w wypominkach rocznych, modlitwą Godzinek i Koronki do Miłosierdzia Bożego. Prosimy o sprawdzenie poprawności zapisu i ewentualne uwagi można zgłaszać w zakrystii po Mszy św. 
  9. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Również dziękujemy za ofiary złożone tytułem wypominek. Bóg zapłać. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia wszelkich Bożych łask. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.