1. Trwają Nabożeństwa Różańcowe. Różaniec w październiku odmawiamy o 17.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Dla dzieci trwa Konkurs Różańcowy – obejmuje on dni od poniedziałku do piątku. W sobotę i niedzielę dzieci mogą zabrać zaległe, brakujące obrazki.
  2. We wtorek na Mszy wieczornej nowenna do św. Antonie a w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  3. We wtorek również po Mszy adoracja NS prowadzona przez Panie.
  4. W sobotę dzień skupienia dla Członków Żywego Różańca w Byszycach. O 10 wspólny Różaniec, Msza święta i spotkanie integracyjne. Zapisy do najbliższej środy. Zorganizujemy wspólny transport.
  5. W przyszłą niedzielę Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia” będzie prowadziła kwestę na rzecz edukacji dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Po Mszach przy wyjściach będzie można materialnie włączyć się w to dzieło.
  6. Wypominki listopadowe i roczne przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Wypominki są formą modlitewnej pamięci o bliskich zmarłych. Jest to tradycja Kościoła sięgająca pierwszych wieków chrześcijaństwa. Odczytując imiona i nazwiska bliskich, równocześnie polecamy ich Panu Bogu w modlitwie. Wypominki listopadowe będą odczytywane z połączeniu z Różańcem za Zmarłych w oktawie Wszystkich Świętych a roczne będą odczytywane w połączeniu z modlitwą przed Mszami w II i IV niedziele miesiąca, w pozostałe niedziele przed Mszami o 7.00,9.00, 10.00,11.00 będziemy modlić się za zmarłych wypominanych słowami Godzinek do NM Panny i Pana Jezusa czy też Koronką do Miłosierdzia Bożego. Blankiety znajdują się przy wyjściach.
  7. W przyszłą niedzielę na Mszę o 15.00 zapraszamy młodzież klas VIII wraz z rodzicami. Będzie to spotkanie w ramach przygotowania do Bierzmowania. Na Mszy zostaną poświęcone różańce.
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Jubilatom, solenizantom rozpoczynającego się tygodnia składamy życzenia wielu bożych łask. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.