1. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego we środę do MB Nieustającej Pomocy.
  2. W czwartek o godz. 18.00 Nabożeństwo Fatimskie. Msza św. Połączona z Różańcem Fatimskim. Podziękowania i prośby na nabożeństwo można składać do skrzynki przy ołtarzu Św. Rodziny. 
  3. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to święto obowiązkowe. Porządek Mszy św. Jak w niedziele.
  4. Proszono nas o przekazanie informacji od Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka: „W związku z ostatnimi zachorowaniami na terenie naszej Gminy i miasta proszę o zachowanie ostrożności i zasad ustalonych przez instytucje władzy państwowej. Bardzo proszę kierowców autobusów, aby przerywali trasę, gdy pasażer jest bez maseczki. Proszę sprzedawców w sklepach, aby nie obsługiwali osób bez maseczek; proszę, aby w restauracjach nie obsługiwano osób, które między stolikami poruszają się bez maseczek. Przypominam, jeżeli jesteś przeziębiony a musisz poruszać się po ulicach, ubierz maseczkę. W kościele podczas nabożeństw ubierajmy maseczki i zachowujmy odległość”.
  5. Zasadniczo u nas w kościele zachowywane są zasady prewencji, ale również prosimy by przy podejściu do Komunii zachować odstęp 2 metrów, prosimy także o wychodzenie z kościoła z zachowaniem właściwej odległości.
  6. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia wszelkich Bożych łask. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.