1. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego, w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  2. W sobotę różaniec o godzinie 17.30 poprowadzi Róża p. Ewy Kaszowskiej.
  3. Jutro po Mszy wieczornej spotkanie organizacyjne Rodziców, których dzieci w tym roku mają przyjąć sakrament Bierzmowania.
  4. W przyszłą niedzielę o 9.00 Liturgia Młodzieży Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania a o 11.00 Msza św. z udziałem dzieci klas III w ramach przygotowania do I Komunii. Zapraszamy młodzież i dzieci wraz z Rodzicami.
  5. W przyszły poniedziałek – 11.02.2019 we wspomnienie MB z Lourds przypada Światowy Dzień Chorego. O godzinie 16.00 będzie Msza święta dla chorych i starszych wiekiem połączona z Sakramentem namaszczenia. Już dzisiaj zapraszamy a rodzinę i opiekunów prosimy o zorganizowanie dowozu.
  6. Zakończyła się wizyta duszpasterska – „kolęda”. Bardzo dziękujemy za wszelkie przejawy życzliwości: gościnność, poczęstunki. Dziękujemy za składane ofiary. Pieniądze które były złożone według rozporządzeń naszej Diecezji w części przeznaczone zostały na ogólne cele Kościoła Krakowskiego – fundusz księży chorych, utrzymanie Seminarium i Uniwersytetu Jana Pawła II jak również na potrzeby naszej Parafii. Część złożonych ofiar pozostaje też do dyspozycji Księży pracujących w Parafii. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Bóg zapłać.
  7. Na sobotę, 23 marca planowana jest pielgrzymka autokarowa „Sanktuaria okolic Tarnowa”. W programie Wyjazd z Wieliczki o godz. 7.00, przejazd do Bochni (sanktuarium MB Różańcowej), przejazd do Porąbki Uszewskiej (sanktuarium – Groty Lourdes), przejazd do Szczepanowa (sanktuarium św. Stanisława Biskupa – tam będzie Msza św.), przejazd do Wału-Rudy i Zabawy (sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny), przejazd do Odporyszowa (sanktuarium MB), przejazd do Tarnowa (zwiedzenie katedry i Muzeum Diecezjalnego i sanktuarium MB Szkaplarznej), przejazd na ognisko, powrót do Wieliczki. Cena 60 złotych. W cenie: przejazd, opieka pilota, ubezpieczenie, ofiary w sanktuariach oraz organizacja ogniska z konsumpcją. Zapisy w zakrystii.
  8. Planowana jest też od 15 do 22 maja pielgrzymka z 7 noclegami: Śladami św. Pawła – Grecja”.Przelot do Grecji samolotem. Orientacyjna cena 3500 złotych. Szczegóły podamy w przyszłą niedzielę.
  9. Dziękujemy za wszelkie dobro. Dziękujemy za wszelkie materialne dary. Bóg zapłać. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najlepsze życzenia. Z życzeniami łączymy modlitwę.