1. Dziękujemy ks. Robertowi za poprowadzenie adwentowych rekolekcji. Za Słowo Boże i modlitwę oraz posługę w konfesjonale. Bóg zapłać.
  2. Ostatnie tegoroczne roraty będą jutro o godzinie 7.00. Dzieci dzisiaj i w Boże Narodzenie mogą przynosić plansze z obrazkami. Rozstrzygniecie konkursu i wręczenie nagród w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.00. Jutro po Mszy o godzinie 7.00 można zabrać z kościoła Betlejemskie światło pokoju. Na Mszę świętą roratnią dostarczą go harcerze.
  3. W zakrystii można nabyć opłatki na wigilijny stół. A ministranci przy wyjściach rozdają bożonarodzeniowe sianko z tekstem obrzędu wigilii w katolickiej rodzinie.
  4. Jutro wigilia Bożego Narodzenia. Do chorych udamy się od godziny 8.00. Można jeszcze w zakrystii zgłaszać chorych. Pasterka – Msza święta nocna będzie jutro o godzinie 21.00 i 24.00. Zapraszamy na te Eucharystie upamiętniające przyjście Chrystusa. Składka z Pasterki przeznaczona jest na fundusz Obrony Życia – SOS
  5. O 23.15 w wigilię – wspólne kolędowanie wraz z młodzieżą Oazową.
  6. We wtorek uroczystość Bożego Narodzenia. Uczestniczący w Pasterce mogą drugi raz przystąpić do Komunii św.
  7. We środę święto Św. Szczepana – pierwszego męczennika. Ofiarę z tacy z tego dnia przeznaczymy na potrzeby Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie.
  8. W sobotę różaniec o godzinie 17.30 poprowadzi Róża p. Honoraty Tuleja.
  9. Od czwartku rozpocznie się kontynuacja wizyty duszpasterskiej. Program znajduje się na stronie internetowej Parafii.
  10. Wszystkimprzeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzymy im wielu łask Bożych i zdrowia. Do życzeń dołączamy modlitwę.