1. Roraty odbywają się od Pon. do Pt. o godz. 17.30. Wieczorna Msza św. jest przesunięta na 17.30. W soboty roraty są o 7.00, a wieczorne Msze o 18.00.
  2. Przy wyjściach z kościoła można nabyć świece „Caritas – Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Niech te świece ozdobią nasz wigilijny stół. Niech przypominają nam o bliźnich będących w potrzebie. Dochód ze sprzedaży tych świec zasili fundusz Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
  3. W sobotę różaniec o 17.30 poprowadzi Róża p. Beaty Bartosik.
  4. Zespół Charytatywny przy naszej Parafii dzisiaj od 8.00 do 15.00 przeprowadzi zbiórka artykułów spożywczych oraz środków czystości dla naszych Parafian żyjących w trudnej sytuacji materialnej. Zbiórka odbędzie się w pomieszczeniu salki w piwnicy kościoła. Wejście od strony zakrystii.
  5. Przedstawiciele Parafii roznoszą po rodzinach naszej Parafii poświęcone opłatki i kalendarze parafialne. Ofiara składana tytułem opłatków i kalendarza będzie przeznczona na sprzątanie i kwiaty w naszej świątyni. Prosimy o i życzliwe przyjęcie takiego rozwiązania.
  6. Trwa również wizyta duszpasterska. Program znajduje się na stronie internetowej Parafii i w gablotce oraz jest roznoszony z opłatkami. Wodę święconą można zabrać ze zbiornika znajdującego się w przedsionku kościoła. Dziękujemy za życzliwe przyjmowania i miłe spotkania. Gdyby jakaś rodzina musiała zmienić termin czy dzień, to prosimy o informację na emaila parafialnego oraz pozostawienie kartki z informacją w drzwiach.
  7. W najbliższą sobotę, 21 grudnia spowiedź przedświąteczna w godzinach od 8.00 do 11.45 z przerwą od 9.30 do 10.00 i po południu od 15.00 – 18.00 z przerwą od 16.30 do 17.00. Prosimy o wykorzystanie tego czasu, będą zaproszeni spowiednicy. Trudno będzie się wyspowiadać w późniejszym terminie.
  8. Proszono nas o przekazanie informacji: Dzisiaj odbędą się dwa kiermasze: Pierwszy w Szkole Podstawowej nr 4 w godz. 9-14 ze spektaklem teatru „Eden” o godz. 10.15. Drugi w Domu Ludowym w godz. 12-16.30, z przedstawieniem dla dzieci o 12.15. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału i wspólnej zabawy.
  9. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszystkie składane ofiary. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze życzymy wielu łask Bożych. Do życzeń dołączamy modlitwę.