1. W poniedziałek o 7.30 Msza św. na rozpoczęcie roku Katechetycznego i Szkolnego. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli.
  2. We wtorek nowenna do św.  Antoniego, w środę do MB Nieustającej Pomocy.
  3. W sobotę różaniec poprowadzi Róża MB Opiekunki Rodzin.
  4. W niedzielę na Mszę o 11.00 zapraszamy dzieci z klas III wraz z rodzicami z SP4 i SP6 oraz te, które chcą dołączyć się do Pierwszej Komunii w naszej Parafii. Będzie to spotkanie w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii. Po Mszy św. krótkie spotkanie organizacyjne.
  5. W niedzielę o 15.00 w naszym kościele będzie msza dożynkowa – podziękowanie za plony ziemi. Ta Eucharystia będzie w ramach gminnych dożynek. Będziemy gospodarzami gminnych uroczystości. Po Mszy obrzędy dożynkowe na terenie Szkoły Nr 6 przy ulicy Jedynaka
  6. W tym tygodniu wznawia działalność po przerwie wakacyjnej zespół „Prowadź mnie” działający przy naszej parafii. Próby odbywają się we wtorki o 18.45 dla dzieci w wieku od 4-10 lat i we środy dla dzieci i młodzieży od 11 lat wzwyż. Zajęcia z choreografii i tańca w piątki o 19.00 a w soboty o 11.00 zajęcia ze jęz. angielskiego w piosence.
  7. Proszono nas o ogłoszenie: W piątek i sobotę obchody Dni Osiedla Krzyszkowice Biegi Krzyszkowickie i atrakcje dla mieszkańców przy osiedlowym Domu Ludowym przygotowane przez Radę Osiedla i Strażaków. Szczegóły na plakatach.
  8. Dziękujemy za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia wielu bożych łask, Wszystkich polecamy Panu Bogu w naszej modlitwie.