1. We wtorek i środę tradycyjne nowenny do św. Antoniego i MB.
  2. W piątek święto Ofiarowania Pańskiego. W tradycji Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte w naszym kościele o 7.00, 16.30 i 18.00.  Na Mszach poświęcenie świec. Jest to też Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Składka z tego dnia przeznczona jest na zakony kontemplacyjne. Starajmy się w tym dniu uczestniczyć w Mszy św.
  3. W tym dniu również pierwszy piątek miesiąca spowiedź od 6.30 i popołudniu od 15.30 oraz 17.15. Po wieczornej Mszy św. Adoracja NS prowadzona przez Rodziny.
  4. W sobotę o 7.30 wystawienie NS i różaniec wynagradzający prowadzony przez różę MB Fatimskiej. O 8.00 msza wynagradzająca. Do chorych udamy się w tym dniu od godziny 8.00. 
  5. Zakończyła się wizyta duszpasterska. Bardzo dziękujemy za wszelkie przejawy życzliwości. Dziękujemy za złożone ofiary. Ofiara, według rozporządzeń diecezjalnych, w części przeznaczona została na ogólne cele Kościoła m.in fundusz księży chorych, utrzymanie Seminarium i Uniwersytetu Jana Pawła II, misje. Część złożonych ofiar pozostaje też do dyspozycji Księży pracujących w Parafii. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Bóg zapłać.
  6. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzymy wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy modlitwę.