1. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego we środę do MB Nieustającej Pomocy.
  2. W środę o godzinie 19.15 spotkanie Redakcji „Słowa Pawła”. Zapraszamy na plebanię.
  3. W czwartek po wieczornej Mszy św. Adoracja NS prowadzona przez Panie.
  4. W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, dla dzieci o godz. 17.30, dla młodzieży i dorosłych o 18.30. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Zapraszamy do licznego udziału w tych nabożeństwach.
  5. Różaniec w sobotę o godzinie 17.30 odmawia Róża p. Józefy Kaczmarczyk.
  6. W przyszła niedzielę o 11.00 Msza święta z udziałem przedszkolaków i dzieci z klas „0”. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
  7. W najbliższą sobotę, 14 marca nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do kaplicy Św. Kingi w kopalni soli. W programie: O godzinie 7.00 spotkanie przy szybie przy ul. Daniłowicza i zjazd do kopalni. O 7.30 Msza święta w kaplicy św. Kingi. Po Mszy zwiedzanie kopalni. Można się jeszcze zapisać w zakrystii. Serdecznie zapraszamy.
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro oraz wszystkie składane ofiary wspierające Parafię. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia – wielu łask Bożych. Naszymi życzeniami szczególnie obejmujemy Panie z okazji Dnia Kobiet. Niech Matka Najświętsza czuwa nad waszym życiem i powierzonymi Wam zadaniami. Życzymy zdrowia i wielu radości w codziennym życiu. Z życzeniami łączymy naszą codzienną modlitwę.