1. Trwa Adwent. Roraty odprawiane są od Pon. do Pt. o godz. 17.30. W soboty roraty są o 7.00 a wieczorna Msza w soboty o 18.00. Prosimy, by dzieci przychodziły na Roraty z lampionami. 
  2. We wtorek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze o 7.00, 9.00, 16.00, 17.30. Postarajmy się w tym dniu uczestniczyć w Mszy św.
  3. Spowiedź Adwentowa w tygodniu od godziny 16.45.
  4. We środę roraty będą połączone z nowenną do MB Nieustającej Pomocy. W czwartek po roratach adoracja NS prowadzona przez panie. 
  5. Po Mszach przy wyjściach z kościoła można nabyć świece „Caritas – Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Dochód ze sprzedaży tych świec zasili fundusz Caritas Archidiecezji Krakowskiej, dzieci z ubogich rodzin.
  6. Od dzisiaj po Mszach rozprowadzamy poświęcone opłatki na stół wigilijny. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią nie udało nam w tym roku dotrzeć do wszystkich mieszkań naszej Parafii. Prosimy o pomoc w dostarczeniu opłatków tym rodzinom, które nie wychodzą z domów (szczególnie seniorom). Niech na stołach naszych domów nie zabraknie poświęconego opłatka. To dotarcie z opłatkami do sąsiadów, też będzie formą apostolstwa i chrześcijańskiego miłosierdzia. Dochód z rozprowadzanych opłatków przeznaczony jest na utrzymanie Parafii, kwiaty i sprzątanie kościoła.
  7. Tegoroczna wizyta duszpasterska – w tradycji nazwana „Kolędą” ze względu na pandemię odbędzie się w późniejszym czasie. Jeśli warunki pozwolą, będzie to miesiąc marzec.
  8. Dzisiaj przed kościołem można zakupić miód i wyroby pszczelarskie pochodzące od rodzimych producentów.
  9. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszystkie składane ofiary. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze życzymy wielu łask Bożych. Do życzeń dołączamy modlitwę.