1. Trwa oktawa Bożego Ciała. Zapraszamy dzieci komunijne i rocznicowe w strojach od Pierwszej Komunii. Dziewczynki do sypania kwiatków, chłopców do dzwonienia. Zakończenie Oktawy w czwartek, uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, na Mszy o 18.00. Na tę Eucharystię zapraszamy rodziców z małymi dziećmi. Po Mszy będzie indywidulane błogosławieństwo Dzieci Najświętszym Sakramentem.
  2. Dzisiaj (w niedzielę) procesja będzie po Mszy o 18.00.
  3. W sobotę różaniec o 17.30 poprowadzi Róża MB opiekunki Rodzin, zel. Pani Beata Bartosiak.
  4. W piątek Ur. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. 
  5. Msza na zakończenie roku szkolnego będzie w piątek o godzinie 18.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i ich rodziców oraz nauczycieli. Możliwość spowiedzi od godziny 17.30.
  6. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za przygotowanie procesji Bożego Ciała, dziękuję za przygotowanie Ołtarzy, niesienie feretronów i sztandarów. Dziękujemy też za dary na potrzeby kościoła od organizatorów ołtarza w kościele 810 zł, od ołtarza I na os. Szymanowskiego 500 zł. Od II ołtarza na ul. Krzyszkowickiej 640 zł. Od organizatorów IV ołtarza przy kościele 2180. Msze w int. Ofiarodawców poszczególnych ołtarzy będą podczas Oktawy. Szczegóły na stronie internetowej Parafii i w zakrystii.
  7. W sierpniu – w nocy z 19 na 20 planowana jest pielgrzymka na nocne czuwanie do Częstochowy. Zapraszamy na tę wspólną modlitwę. Wyjazd w piątek 19 sierpnia o 18.00 a powrót ok 5-6 w sobotę. Cena przejazdu 70 zł. Zapisy od najbliższej niedzieli. Dla Służby Liturgicznej i oazy opłata 35 zł. Szczegółowy program czuwania zostanie podany w przyszłą niedzielę.
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro oraz wszystkie składane ofiary wspierające Parafię. Bóg zapłać. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia – błogosławieństwa Bożego i opieki MB. Z życzeniami łączymy modlitwę.