1. We wtorek i środę o 18.00 tradycyjne nowenny do św. Antoniego i MB Nieustającej Pomocy. We wtorek po Mszy wieczornej adoracja NS prowadzona przez panie.
  2. W piątek Droga Krzyżowa o 17.30, 18.30, w niedziele Gorzkie Żale o godz. 17.15.
  3. W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze święte o 7.00, 9.00 i 16.00, Intencja z 17.00 przeniesiona jest na 9.00.  Postarajmy się w tym dniu uczestniczyć Mszy świętej.
  4. Przy wyjściach można nabyć baranki i paschaliki „Caritas”. Dochód z ich sprzedaży zasili fundusz dzieł miłosierdzia prowadzonych przez Caritas Archidiecezji krakowskiej.
  5. W sobotę różaniec poprowadzi róża MB Miłosierdzia.
  6. Od przyszłej niedzieli do środy odbędą się w naszej parafii rekolekcje WP dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Poprowadzi je ks. Prof. Andrzej Muszala. Szczegółowy program można zabrać przy wyjściach z kościoła. Spowiedź wielkopostna będzie w sobotę 1 kwietnia. Postarajmy się uczestniczyć w rekolekcjach i duchowo przygotować się do świąt poprzez sakrament pokuty.
  7. Za wszystkie składane ofiary wspierające Parafię Bóg zapłać. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzymy wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy modlitwę.