1. Trwają Nabożeństwa Różańcowe. Różaniec w październiku odmawiamy o 17.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. 
  2. W środę święto św. Łukasza Ewangelisty, a w piątek świętego Jana Kantego.
  3. Dzisiaj Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia” przeprowadza kwestę na rzecz edukacji dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Po Mszach przy wyjściach można materialnie włączyć się w to dzieło. Za wszystkie ofiary serca bardzo dziękujemy.
  4. Wypominki listopadowe i roczne przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Blankiety znajdują się przy wyjściach.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszę o 15.00 zapraszamy młodzież klas VI i VII wraz z rodzicami. Będzie to spotkanie w ramach programu przygotowania do Bierzmowania. 
  6. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Jubilatom, solenizantom rozpoczynającego się tygodnia składamy życzenia wielu bożych łask. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.
  7. W sobotę, 28 października ks. Adam organizuje pielgrzymkę do Markowej na podkarpaciu w ramach beatyfikacji rodziny Ulmów. W planach Msza św., modlitwa przy grobie rodziny Ulmów oraz zwiedzanie zamku w Łańcucie, koszt przejazdu 60 zł. Można się jeszcze dzisiaj zapisać.  
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro i wszelkie ofiary. Jubilatom, solenizantom składamy życzenia wielu bożych łask. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.