1. We wtorek nowenna do św. Antoniego a środę do MB Nieustającej Pomocy.
  2. Różaniec w sobotę o 17.30 poprowadzi Róża św. Józefa.
  3. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o 11.00 dzieci z klas IV w ramach przygotowania do Rocznicy Pierwszej Komunii a na 15.00 młodzież z klas VIII. Będzie to spotkanie w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. 
  4. W przyszłą niedzielę z inicjatywy Papieża Franciszka Siódmy Światowy Dzień Ubogich. Po Mszach będzie można się włączyć w pomoc ubogim organizowaną przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej. Już dzisiaj bardzo dziękujemy za każdy pozytywny gest wsparcia.
  5. Powołana została nowa Rada Duszpasterska w następującym składzie: Anna Cielecka, Beata Bartosiak, Elżbieta Sikora, Bożena Nowak, Barbara Poręba, Maria Wenzel, Grzegorz Buzała, Tomasz Płoszaj, Tomasz Panz,Dominik Wojtaszek, Marian Baj, Tadeusz Rychlak. Pierwsze spotkanie nowej rady spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek o 19.00. Zapraszam.
  6. Wypominki roczne będą czytane w 2 i 4 niedziele przez cały rok wg ustalonych godzin. Prosimy o sprawdzenie poprawności zapisu. Ewentualne uwagi można zgłaszać w zakrystii po Mszy św. 
  7. W najnowszym numerze tygodnika NIEDZIELI jest cała strona, poświęcona naszemu zespołowi „Prowadź mnie” i teledyskowi ROTA, nagranemu w Bazylice Mariackiej w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do nabywania tego numeru NIEDZIELI, który jest wystawiony pod chórem i do lektury.
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro i wszelkie ofiary. Również dziękujemy za ofiary złożone tytułem wypominek. Bóg zapłać. Jubilatom, solenizantom składamy życzenia wielu bożych łask. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.