1. Porządek Mszy św. niedzielnych i świątecznych: 7.00, 9.00, 11.00, 13.00, 15.00, 18.00, 20.00. 
  2. Bóg zapłać za złożoną tydzień temu ofiarę na rodziny dotknięte powodzią. Zebraliśmy sumę 4530 złotych. Pieniądze zostały przekazane do Caritas Archidiecezji Krakowskiej. Za złożoną ofiarę Bóg zapłać.
  3. Jutro na Mszy o godzinie 18.00 Nabożeństwo Fatimskie. Msza święta połączona z różańcem fatimskim. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego we środę do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W sobotę różaniec o godzinie 17.30 poprowadzi róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W przyszłą niedzielę przed zbliżającym się świętem św. Krzysztofa uczcimy patrona kierowców. Nasza parafia włącza się w ogólnopolską akcję organizowaną przez sekretariat misyjny w Polsce pod hasłem „1 grosz za jeden kilometr na środki transportu dla misjonarzy”. Po Mszy na schodach przed kościołem odmówimy modlitwę błogosławieństwa pojazdów. Następnie księża na parkingu i wzdłuż ulicy Jaśminowej będą święcić pojazdy. Przy tej okazji będzie można złożyć dobrowolną ofiarę na środki transportu dla misjonarzy pracujących często w bardzo odległych i niedostępnych częściach świata.
  7. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia wielu Bożych łask a rozpoczynającym urlopy i wypoczynek życzymy szczęśliwej podróży dobrego czasu odpoczynku dla ciała i duszy, wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.