1. Trwają nabożeństwa czerwcowe. Odprawiamy je na Mszach o 18.00. 
  2. We wtorek Nabożeństwo Fatimskie. Różaniec fatimski będziemy odmawiać podczas procesji eucharystycznej.
  3. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za organizację Uroczystości Bożego Ciała. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem osób zaangażowanych w przygotowanie ołtarzy. Bóg zapłać. Dziękujemy również za złożone ofiary na kwiaty zdobiące ołtarze oraz na potrzeby Parafii. Od organizatorów pierwszego ołtarza – oś. Szymanowskiego 1320 zł, od drugiego ołtarza na ul. Krzyszkowickiej 900 zł, od czwartego ołtarza przy kościele 2600 zł, od organizujących dekorację kościoła 620 zł. W intencji organizatorów ołtarzy i ofiarodawców będziemy modlić się na tegorocznych nabożeństwach fatimskich i nowennach. Wszystkim ofiarodawcom bardzo dziękujemy. Bóg zapłać.
  4. Do czwartku trwa oktawa Bożego Ciała. Procesja Eucharystyczna po Mszy o godzinie 18.00. Bardzo serdecznie zapraszamy również dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia. W czwartek, na zakończenie Oktawy indywidualne błogosławieństwo NS dla dzieci. Zapraszamy rodziców z dziećmi. 
  5. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze św. o 7.00 i 18.00.
  6. W sobotę różaniec o godzinie 17.30 poprowadzi róża Misyjna.
  7. W przyszła niedzielę, 13 czerwca o 18.00 nabożeństwo fatimskie. Msza św. połączona z różańcem fatimskim. Serdecznie zapraszamy.
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny jubileusze składamy życzenia wielu bożych łask oraz polecamy Panu Bogu w modlitwie.
  9. Dziękujemy za wszelkie dobro oraz wszystkie składane ofiary wspierające Parafię. Bóg zapłać. Wszystkim solenizantom, obchodzącym urodziny, jubileusze życzymy wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy naszą modlitwę.