1. We wtorek na Mszy o 18.00 nabożeństwo fatimskie. Msza połączona z Różańcem Fatimskim. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. W środę nowenna do MB N. Pomocy. W tym dniu przypada święto Podwyższenia Krzyża.
  3. Różaniec w sobotę o godzinie 17.30 poprowadzi Róża MB Loretańskiej – Zelatorka p. Józefa Kaczmarczyk.
  4. Rozpoczęcie przygotowania do sakramentu Bierzmowania będzie za tydzień, w niedzielę, na Mszy o 15.00. Zapraszamy młodzież z klas ósmych, również uczącą się w szkołach poza Parafią. Na tej mszy będzie miało miejsce złożenie deklaracji Kandydata do Bierzmowania. Wzór deklaracji można pobrać ze strony Parafii lub zabrać z wieszaka z gazetami. Po Mszy o godzinie 15.00 spotkanie z rodzicami. 
  5. O godzinie 19.00 w niedzielę odbędzie się koncert naszego zespołu parafialnego „Prowadź mnie”. Na koncercie gościnnie wystąpi Sylwia Frączek (finalistka „Szansy na sukces 2020”) oraz Swietłana Jarema z Ukrainy, która zaśpiewa „Modlitwę o pokój”. Gościem koncertu będzie Jan Budziaszek, perkusista „Skaldów”. Serdecznie zapraszamy.
  6. W odniesieniu do prośby Ordynariusza za tydzień, w niedzielę po Mszach będzie można wesprzeć materialnie działania duszpasterskie z młodzieżą w diecezji, dekanacie i Parafii. 
  7. Bractwo Adoracji NS z naszej parafii organizuje pielgrzymkę do Jankowic Rybnickich – miejsca cudu Eucharystycznego. W programie msza św., Koronka do MB oraz zoo śląskie, obiad przejazd kolejką wąskotorową. Koszt od 72-90 zł. W zależności od liczby zapisanych osób. Wyjazd o 7.00. Zapisy do 20 września u p. Jacka Kłapy lub p. Teresy Kawiak w bibliotece – w środy od 17.00 do 19.00 lub u osób odpowiedzialnych za wspólnotę.
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary wspierające Parafię. Jubilatom, solenizantom rozpoczynającego się tygodnia składamy życzenia wielu bożych łask. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.