1. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego we środę do MB Nieustającej Pomocy.
  2. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Dla dzieci o godz. 17.30, dla młodzieży i dorosłych o 18.30. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Zapraszamy do licznego udziału w tych nabożeństwach.
  3. W czwartek o godzinie 18.35 w sali nad kościołem odbędzie się kolejna próba chóru. Zachęcamy również nowe osoby, aby dołączyły do powstałej grupy chórzystów.
  4. Różaniec w sobotę o godzinie 17.30 odmawia Róża p. Izabella Galon.
  5. Już dzisiaj informujemy, że Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii odbędą się w tygodniu przed Niedzielą Palmową w dniach od 11 do 14 kwietnia (od czwartku do niedzieli). Natomiast Droga Krzyżowa ulicami naszej Parafii odbędzie się w Niedzielę Palmową, w godzinach popołudniowych. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy.
  6. Poszukujemy osób z wykształceniem plastycznym i dekoratorskim do przygotowania projektu i pomocy w wykonaniu dekoracji Grobu Pańskiego. Kontakt w zakrystii.
  7. Dziękujemy za wszelkie dobro. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najlepsze życzenia, łączymy z nimi modlitwę.