1. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego we środę do MB Nieustającej Pomocy.
  2. W czwartek od godziny 17.30 możliwość spowiedzi z racji pierwszego czwartku.
  3. W piątek pierwszy piątek. Msze św. o 7.00, 16.30 i 18.00. Spowiedź od 6.30, i 15.30. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, dla dzieci o godz. 16.00, dla młodzieży i dorosłych o 17.30 i 18.30. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Zapraszamy do licznego udziału w tych nabożeństwach.
  4. W pierwszą sobotę dodatkowa Msza św. wynagradzająca o godzinie 8.00. Wystawienie NS i różaniec wynagradzający od 7.30. Do chorych w pierwszą sobotę udamy się od godziny 8.00
  5. Różaniec w sobotę o godzinie 17.30 odmawia Róża p. Honoraty Tuleja.
  6. W przyszła niedzielę o 9.00 liturgia młodzieży klas VIII przed sakramentem Bierzmowania a o 11.00 liturgia dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii św. Zapraszamy młodzież, dzieci wraz z rodzicami.
  7. Już dzisiaj informujemy, że Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii odbędą się w tygodniu przed Niedzielą Palmową w dniach od 29 marca do 4 kwietnia. Spowiedź będzie w sobotę przed Niedzielą Palmową. Natomiast Droga Krzyżowa ulicami naszej Parafii odbędzie się w Niedzielę Palmową, w godzinach popołudniowych. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy.
  8. Dzisiaj po Mszach można wesprzeć dobrowolną ofiarę do puszek leczenie małej Marysi Mięsko z Kwapinki. Dziewczynka cierpi na rdzeniowy zanik mięśni, a pieniądze zbierane są na bardzo kosztowną terapię genową w Stanach Zjednoczonych. Dziś też w godzinach 10-18 w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce ma miejsce kiermasz charytatywny na rzecz Marysi Miąsko. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału”.
  9. Nastąpiła zmiana godziny tegorocznej uroczystości Sakramentu Bierzmowania. Będzie on 21 marca w sobotę o godzinie 16.00
  10. W sobotę, 14 marca nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do kaplicy Św. Kingi w kopalni soli. W programie: O godzinie 7.00 spotkanie przy szybie przy ul. Daniłowicza i zjazd do kopalni. O 7.30 Msza święta w kaplicy św. Kingi. Po Mszy zwiedzanie kopalni. Zapisy w zakrystii. Serdecznie zapraszamy.
  11. Dziękujemy za wszelkie dobro oraz wszystkie składane ofiary wspierające Parafię. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia – wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy naszą codzienną modlitwę.