1. Dzisiaj po Mszy św. o 11.00 rozstrzygniecie konkursu roratniego.
  2. Jutro ostatni dzień roku kalendarzowego. O 18.00 wystawienie NS i nieszpory połączone z Mszą św. dziękczynną na zakończenie roku.
  3. We wtorek uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. Porządek Mszy św. jak w niedzielę.
  4. W środę po Mszy wieczornej nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy. W czwartek od 17.30 możliwość spowiedzi i o 18.00 nabożeństwo pierwszo-czwartkowe. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godziny 16.00. O 16.30 dodatkowa Msza św. i o 18.00 nabożeństwo pierwszopiątkowe.
  5. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. O 7.30 różaniec poprowadzi Róża p. Marii Wenzel. O 8.00 dodatkowa Msza św. z nabożeństwem pierwszosobotnim.
  6. W przyszła niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. O godzinie 12.00 dodatkowa Msza św. Po niej wyruszy z naszego kościoła orszak Trzech Króli. W „Solnym Mieście” orszak połączy się pozostałymi orszakami z wielickich Parafii. Zapraszamy do uczestnictwa.
  7. Spotkania dla Kandydatów do bierzmowania rozpoczną się po zakończeniu okresu świątecznego i ferii, czyli od 27 stycznia.
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro oraz wszystkie składane ofiary wspierające Parafię. Z rozprowadzanych kalendarzy oraz opłatków zebraliśmy sumę 28100 złotych. Po odliczeniu kosztów pozostała 21500 na fundusz sprzątania kościoła. Bóg zapłać.
  9. Wszystkimprzeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzymy im wielu łask Bożych. Z życzeniami łączymy modlitwę.