1. Jutro o godzinie 9.00 Msza święta w intencji naszej Ojczyzny. Pół godziny wcześniej złożenie kwiatów przy Krzyżu na Skwerze Niepodległości. O 17.00 samorząd osiedla zaprasza do szkoły na zajęcia sportowe.
  2. We wtorek po Mszy nowenna do św. Antoniego a w środę do MB Nieustającej pomocy.
  3. W czwartek po Mszy wieczornej adoracja NS prowadzona przez Kobiety.
  4. Spotkania chóru parafialnego we wtorki i czwartki o godzinie 19.00 w sali obok biblioteki.
  5. W sobotę różaniec o 17.30 poprowadzi Róża p. Honoraty Tuleja.
  6. W przyszłą niedzielę o godzinie o godzinie 11.00 Msza święta z udziałem klas IV w ramach przygotowania do Rocznicy I Komunii św.
  7. Nowe wypominki roczne będą czytane w niedziele przez cały rok wg ustalonych godzin i zasad. Prosimy o sprawdzenie i ewentualne uwagi można zgłaszać w zakrystii. Ofiary z wypominek zostały w części przekazane na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać za złożone wypominki.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Ubogich. Nasza Diecezja organizuje zbiórkę do puszek przed kościołami dla ubogich. Po Mszach będziemy mogli wesprzeć ludzi potrzebujących włączając się w diecezjalną akcję wsparcia. Pamiętając o słowach Chrystusa: „Wszystko co uczyniliście jednemu z tych braci najmniejszych, Mnieście uczynili”.
  9. Od jutra na zakończenie całodziennej adoracji będziemy odmawiać jedną dziesiątkę różańca i litanię do Jana Pawła II. Modlitwa będzie rozpoczynać się 10 minut przed Mszą świętą.
  10. Od połowy września jest nowa książka mszalna na 2020 rok. Komu zależy na Mszach świętych w określonym terminie może zamawiać lub zarezerwować sobie termin. Należy pamiętać, że niedzielne oraz wieczorne Msze zamawiane są z wyprzedzeniem około 8 miesięcy. Od stycznia 2020 r. wprowadzamy Msze Nowennowe w środy wieczorem. Będzie to modlitwa połączona ze składaniem próśb, podziękowań oraz osobistych intencji.
  11. Bóg zapłać za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary składane na rzecz Parafii. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze życzymy wielu łask Bożych. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.