1. Trwają nabożeństwa październikowe. Różaniec w październiku odmawiamy o godzinie 17.30. Zapraszamy do licznego uczestnictwa. Dla dzieci trwa konkurs.
  2. Spotkanie Mam z Dziećmi – „Mamy Pawła” odbędzie się w poniedziałek o 11.00 w bibliotece. (wyjazd windą na 2 piętro). Tematem spotkania będzie „Rozwój własny w macierzyństwie”. Jest to spotkanie otwarte na które zapraszamy wszystkie mamy z dziećmi.
  3. Zapraszamy do wspólnego śpiewania w naszym chórze parafialnym. Spotkania we wtorek i czwartek o godzinie 19.00 w sali obok biblioteki.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o 9.00 liturgia młodzieży klas VIII w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania a o 11.00 Msza święta dla dzieci klas III w ramach przygotowania do I Komunii świętej. Zapraszamy Dzieci i Młodzież wraz z Rodzicami. Na Mszach poświęcenie Różańców.
  5. W przyszłą niedzielę nasze Bractwo Adoracji NS obchodzić będzie jubileusz 5-lecia. Msza Święta w intencji członków Bractwa żyjących i zmarłych, a także opiekunów duchowych, odprawiona zostanie o godz. 15.00. Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie w sali na plebanii, na które serdecznie zapraszamy wszystkich członków Bractwa, sympatyków oraz osoby pragnące się przyłączyć.
  6. Na wypominki listopadowe i roczne przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Wypominki listopadowe będą odczytywane z połączeniu z Różańcem za Zmarłych w listopadzie a roczne będą odczytywane w połączeniu z modlitwą przed Mszami w I i III niedziele miesiąca, w pozostałe niedziele przed Mszą o 7 i 9 będziemy modlić się za zmarłych słowami „Godzinek do NM Panny”. Blankiety wypominek znajdują się przy wejściach do kościoła oraz na ławkach.
  7. W przyszła niedzielę – Niedzielę Papieską do puszek przed kościołem będzie można wesprzeć dobrowolną ofiarą Dzieło Nowego Tysiąclecia – stypendia dla młodzieży z ubogich rodzin.
  8. Bóg zapłać za wszelkie dobro, za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze życzymy wielu łask Bożych. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.