1. W wtorek nowenna do św. Antoniego. W środę nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
  2. Przy naszej Parafii powstał projekt spotkań „Integralnych Kobiet”. Jego wstępne założenie polega na spotkaniach tematycznych dla matek, które ze względu na pierwszy etap wychowywania dziecka nie pracują. Ten czas może być również połączony z samokształceniem i budowaniem wspólnoty. W poniedziałek o 11.00 do Sali nad kościołem zapraszamy te panie (z dziećmi), które chciały by się włączyć w takie spotkania.
  3. W środę o godzinie 19.00 spotkanie Rady Duszpasterskiej. Zapraszam na plebanię.
  4. W najbliższy czwartek po Mszy wieczornej adoracja NS prowadzona przez Panie. Serdecznie zapraszamy.
  5. Zgodnie ze wskazaniami Ordynariusza Krakowskiego w najbliższą sobotę – święto Podwyższenia Krzyża całodzienna Adoracja NS w Kaplicy Adoracji będzie w duchu dziękczynienia za Boże Miłosierdzie, którego źródłem jest Krzyż Chrystusa. Dodatkowo o 17.00 będzie nabożeństwo Drogi Krzyżowej a o 17.30 Różaniec poprowadzi Róża p. Danuty Gawlik.
  6. W przyszłą niedzielę o 9.00 Msza święta dla uczniów klas ósmych – kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy spotkanie w grupach.
  7. Na Mszę o 11.00 w przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci z klas IV w ramach przygotowania do rocznicy I Komunii Świętej.
  8. Ta Msza o godzinie 11.00 będzie też dziękczynieniem za zbiory. W uroczystości będą brały udział Panie Gospodynie działające przy Wieliczance, Piłkarze z Klubu Wieliczanka i przedstawiciele nowo reaktywującej się Ochotniczej Straży Pożarnej Wieliczki Krzyszkowic. Organizatorzy już teraz zapraszają w najbliższą sobotę na obchody Dni Osiedla Krzyszkowice. Szczegóły na plakatach.
  9. Po Mszy św. o 11.00 będzie rozdanie nagród „Ziarna” dzieciom, które zebrały najwięcej ziarenek w minionym roku szkolnym.
  10. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszystkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze życzymy wielu łask Bożych. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.