1. W poniedziałek o godzinie 9.00 Msza święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców.
 2. W wtorek nowenna do św. Antoniego. W środę nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
 3. W czwartek pierwszy czwartek miesiąca. Możliwość spowiedzi od godziny 17.15.
 4. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godziny 6.30 i 15.45. Msze święte o godzinie 7.00, 16.30 i 18.00. Po Mszy o 18.00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
 5. W pierwszą sobotę miesiąca dodatkowa Msza wynagradzająca o godz. 8.00. Pół godziny wcześniej Różaniec prowadzony przez Róże p. Marii Wenzel. O 17.30 Różaniec poprowadzi Róża p. Izabelli Galon. Do chorych udamy się od godziny 8.00
 6. W przyszłą niedzielę o 9.00 Msza święta dla uczniów klas ósmych – kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. W naszej diecezji obowiązuje zasada, że młodzież do sakramentu bierzmowania przygotowuje się i przystępuje w parafii zamieszkania. Na tę Mszę świętą zapraszamy również rodziców. Po Mszy krótkie spotkanie z rodzicami i zapisy do grup katechetycznych.
 7. W przyszła niedzielę o 11.00 Msza święta dla dzieci klas III przygotowujących się do I komunii świętej. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami.
 8. Od dzisiaj dzieci mogą po Mszach niedzielnych zabierać „Ziarno”. Rozstrzygnięcie przedwakacyjnego konkursu „Ziarna” i wręczenie nagród będzie w niedzielę 15 września po Mszy o godzinie 11.00
 9. Witamy w naszej Parafii Siostrę Marię Carlę Rodrigez Mendoza. Siostra Carla pochodzi z Salwadoru. Należy do wspólnoty sióstr felicjanek. Siostra będzie katechizowała w przedszkolach oraz klasach zerowych. Przy Parafi będzie pomagała przy duszpasterstwie dzieci, ponadto będzie troszczyła się o czystość zakrystii i kościoła. W sprawach zakrystii i kościoła będzie miała do pomocy p. kościelnego i p. Mieczysława.
 10. Intencje na miesiąc wrzesień znajdują się na wieszaku z gazetami – pod chórem.
 11. Zbiórka ministrantów i lektorów będzie w sobotę 7.09 o godz. 10.00
 12. Proszono nas o przekazanie informacji: W najbliższą sobotę odbędzie się XII edycja Biegów Krzyszkowickich. Organizatorzy zapraszają na 9.30 na teren Domu Ludowego.
 • Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszystkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze życzymy wielu łask Bożych. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.