1. Dzisiaj na Mszy św. o godzinie 13.00 ks. Krzysztof Rudzik będzie dziękował za 25 lat kapłaństwa. Włączając się w to dziękczynienie życzymy Mu wielu łask bożych na kapłańskiej drodze życia. Życzymy opieki Matki Najświętszej i zdrowia.
  2. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego. W środę nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
  3. W sobotę, różaniec o godzinie 17.30 poprowadzi Róża p. Danuty Gawlik.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić święto świętego Krzysztofa – patrona kierowców. Nasza parafia włącza się w ogólnopolską akcję organizowaną przez sekretariat misyjny w Polsce pod hasłem„1 grosz za jeden kilometr na środki transportu dla misjonarzy”. Po Mszy na schodach przed kościołem odmówimy modlitwę błogosławieństwa pojazdów. Następnie księża na parkingu i wzdłuż ulicy Jaśminowej będą święcić pojazdy. Przy tej okazji będzie też można złożyć dobrowolną ofiarę na środki transportu dla misjonarzy pracujących często w bardzo odległych i niedostępnych częściach świata.
  5. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszystkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask Bożych. A wyjeżdżającym na wakacyjne urlopy życzymy szczęśliwej podróży i owocnego odpoczynku. Wszystkich polecamy Panu Bogu w modlitwie.