1. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za organizację Uroczystości Bożego Ciała. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem osób zaangażowanych w przygotowanie ołtarzy. Bóg zapłać! Dziękujemy również za złożone ofiary na kwiaty zdobiące ołtarze. Część z zebranych ofiar została przekazana na potrzeby kościoła. Od organizatorów ołtarza z osiedla Szymanowskiego 1228 zł, ołtarza nr 2 z ul. Różanej 510 zł, ołtarza przy kościele 1520 i dekoracji Kościoła 543 złote. Bóg zapłać. Zamówione przez Organizatorów Msze św. będą odprawione podczas Mszy Oktawy Bożego Ciała.
  • Do piątku trwa oktawa Bożego Ciała. Procesja Eucharystyczna po Mszy o godzinie 18.00. Bardzo serdecznie zapraszamy również dzieci w strojach komunijnych, oraz dziewczynki do sypania kwiatków i chłopców do dzwonienia.
  1. Jutro Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. We wtorek modlitwy do św. Antoniego w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  2. W czwartek liturgiczne wspomnienie MB Nieustającej Pomocy. To wezwanie jest historycznie pierwszym tytułem naszej Parafii. O 18.00 Msza święta odpustowa. Serdecznie zapraszamy.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zarazem zakończenie oktawy Bożego Ciała. Zapraszamy na 18.00 również wszystkie dzieci z naszej Parafii. Po Mszy i uroczystej Procesji będzie indywidualne błogosławieństwo NS dzieci.
  4. Różaniec w sobotę o godzinie 17.30 poprowadzi Róża p. Józefy Kaczmarczyk.
  5. W najbliższą sobotę wyjazd na pielgrzymkę do sanktuariów Maryjnych na Podhalu. Wyjazd o godzinie 7.00. Autokar będzie podstawiony 15 minut wcześniej. Gdyby ktoś chciał jeszcze się dopisać to jest to możliwe, gdyż zabieramy większy autobus.
  6. Trwają zapisy na nocne modlitewne czuwanie w kaplicy Matki Bożej Jasnogórskiej w nocy z 23/24 sierpnia. Zapisy w zakrystii. Szczegóły na plakatach.
  7. Proszono nas o przekazanie informacji: Fundacja zajmująca się osobami niepełnosprawnymi poszukuje wolontariuszy do opieki podczas obozów wakacyjnych. Szczegóły na plakacie w gablotce.
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszystkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask Bożych oraz polecamy Panu Bogu w modlitwie.