Księża pracujący w parafii

PROBOSZCZOWIE PARAFII:

  • ks. Jan Cieślik – 3 lipca 1983 r. do 9 listopada 1985 r.
  • ks. Andrzej Wąchała – 10 listopada 1985 r. do 26 czerwca 1993 r.
  • ks. Rafał Domagała – 27 czerwca 1993 r. do 19 sierpnia 2003 r.
  • ks. Wiesław Popielarczyk – wrzesień 2003 r. do dziś

WIKARIUSZE:

  • ks. Zdzisław Zięba – sierpień 2003 r. do sierpień 2007 r.
  • ks. Piotr Wróbel – sierpień 2007 r. do sierpień 2010 r.
  • ks. Rafał Wilkołek (praktyka diakońska) – wrzesień 2008 r. do czerwiec 2009 r.
  • ks. Bartłomiej Bartosik (praktyka diakońska) – wrzesień 2009 r. do czerwiec 2010 r.
  • ks. Łukasz Wielocha – sierpień 2010 do sierpień 2014
  • ks. Artur Gielata (praktyka diakońska) – wrzesień 2010 r. do czerwiec 2011 r.
  • ks. Józef Habina (praktyka diakońska) – wrzesień 2011 do czerwiec 2012
  • ks. Wiesław Gibas – 2013 r.
  • ks. Marian Giza – wrzesień 2013 r. do dziś
  • ks. Sławomir Głuszek - wrzesień 2014 do wrzesień 2017
  • ks. Janusz Pasternak - wrzesień 2017 do ?