1. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja NS.
  2. Bardzo dziękujemy Rodzicom za przygotowanie Uroczystości Pierwszej Komunii. Sakrament ten przyjęło 60 -ro dzieci z klas III. Dziękujemy za piękny wystrój kościoła. Dziękujemy za dar ołtarza. Rodzice złożyli ofiarę 3000,00 zł. Ofiara została przeznaczona na zakup podstawy pod Mszał, banerów komunijnych oraz zakup obrusów na ołtarz. Za złożony dar wyrażamy wdzięczność. Bóg zapłać.
  3. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Antoniego. W środę do MB Nieustającej Pomocy.
  4. W przyszła niedzielę na Mszy św. o 11.00 Rocznica I Komunii św. dzieci klas IV. Próby przed tą uroczystością w poniedziałek, wtorek i czwartek o godzinie 16.30. Spowiedź dla dzieci rocznicowych i ich rodziców w najbliższą sobotę od godziny 9.00 do 10.00
  5. We wrześniu od 18 do 24 nasza Parafia planuje pielgrzymkę do Medjugore i sanktuariów Chorwacji. Koszt 170 euro + 560 złotych. Na wyjazd potrzebny jest ważny paszport. Szczegółowe informacje w ostatnim numerze Słowa Pawła lub na kartce znajdującej się na wieszaku z gazetami pod chórem. Serdecznie zapraszamy. Zapisy w zakrystii. Przy zapisie należ wpłacić zaliczkę 500,00 złotych.
  6. Dziękujemy za wszelkie dobro, za wszystkie ofiary wspierające Parafię. Przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy z serca płynące życzenia wielu łask Bożych, łączymy z nimi modlitwę.